Dla pracodawców

Dla pracodawców

Nasza agencja istnieje na rynku od 2011 roku. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Kulturę pracy opieramy na naszych kluczowych wartościach, którymi są INNOWACYJNOŚĆ, KOMUNIKACJA, SZACUNEK oraz ZAUFANIE.

Innowacyjność – to otwartość na zmiany poprzez wprowadzanie nowych pomysłów/produktów/usług lub udoskonalenie/usprawnienie tego co aktualnie jest. To szukanie nowych rozwiązań i otwartość na realizację nowych pomysłów. Innowacyjność dostarcza istotnych korzyści, zwiększa efektywność pracowników

Komunikacja – to podtrzymywanie skutecznego i cyklicznego obiegu informacji poprzez jasne i kulturalne formułowanie przekazu oraz informacji zwrotnej niezależnie od formy – bezpośredniej czy pośredniej. To otwarty dialog z zachowaniem wzajemnego szacunku i prawem do innego zdania.

Szacunek – to traktowanie osoby tak, jak byśmy sami chcieli być traktowani. To otwartość i założenie dobrych intencji, przejawiająca się w odpowiednim nastawieniu, komunikowaniu oraz rozwiązywaniu sytuacji spornych czy trudnych. To poszanowanie inności poglądów i sprawiedliwego, obiektywnego podejścia do każdego.

Zaufanie – wiara w to, że druga strona darzy nas szacunkiem, jest otwarta na szczere wyrażanie poglądów i tworzenie relacji opartych na prawdzie mimo, że nie zawsze jest to dla nas łatwe.

Zapewniamy personel na terenie całego kraju zarówno do prac tymczasowych jak i długoterminowych. JESTEŚMY WSZĘDZIE TAM, GDZIE POTRZEBUJĄ NAS NASI KLIENCI!

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami:

Agnieszka Sencio
Członek zarządu
E-mail: a.sencio@jagatemp.pl

Anna Topolewska
Członek zarządu
E-mail: a.topolewska@jagatemp.pl

Monika Abendrot
Regionalny Kierownik Sprzedaży
E-mail: m.abendrot@jagatemp.pl
Telefon: 532 742 071

Justyna Głowacka
Manager regionu
E-mail: j.glowacka@jagatemp.pl
Telefon: 602 583 108

Co nas wyróżnia?

Wyślij zapytanie

    Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapoznania się z zapytaniem oraz odpowiedzią na nie zgodnie z polityką prywatności.
    JAGA Temp sp. z o.o.