Dla pracodawców

Dla pracodawców

Nasza agencja istnieje na rynku od 2011 roku. Od początku wiedzieliśmy, że chcemy oferować usługi na najwyższym poziomie. Kulturę pracy opieramy na naszych kluczowych wartościach, którymi są Rozwój, Profesjonalizm oraz Skuteczność.

Szacunek – naszym celem jest zjednać sobie ludzi i klientów, bo wiemy jak ważne są relacje międzyludzkie. Wypowiadamy się o swoich pomysłach czy ideach nie zakładamy, że inny punkt widzenia będzie gorszy. Swoją wersję traktujemy jako jedną z wielu możliwych i prawidłowych opcji.

Jakość – dbamy aby nasze działania, były wykonywane na najwyższym poziomie. By jakość świadczonych przez nas usług nie była jedynie pustym słowem, a wartością, którą dostrzegają Klienci we współpracy z nami.

Zaangażowanie – dbamy aby prowadzone przez nas działania przynosiły jak najlepsze efekty. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i zdobytemu know how realizujemy projekty, tak aby zapewnić Klientom najwyższą skuteczność prowadzonych działań.

Zapewniamy personel na terenie całego kraju zarówno do prac tymczasowych jak i długoterminowych. JESTEŚMY WSZĘDZIE TAM, GDZIE POTRZEBUJĄ NAS NASI KLIENCI!

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów, skontaktuj się z naszymi przedstawicielami:

Agnieszka Sencio
Członek zarządu
E-mail: a.sencio@jagatemp.pl

Anna Topolewska
Członek zarządu
E-mail: a.topolewska@jagatemp.pl

Monika Abendrot
Manager Oddziału – Luboń
E-mail: m.abendrot@jagatemp.pl
Telefon: 532 742 071

Justyna Głowacka
Manager Oddziału – Błonie
E-mail: j.glowacka@jagatemp.pl
Telefon: 602 583 108

Sylwia Kobylińska
Manager Oddziału – Katowice
E-mail: s.kobylinska@jagatemp.pl
Telefon: 600 570 957

Co nas wyróżnia?

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z JAGA Temp postawisz na:

Wiedzę i doświadczenie
Nasz potencjał, to przede wszystkim doświadczona i kompetentna kadra. Stabilny zespół z pasją realizuje powierzone nam projekty rekrutacyjne.

Optymalizację kosztów zatrudnienia
Najważniejsze jest zrozumienie potrzeb Klienta i nawiązania z nim długofalowej współpracy. Oferujemy pomoc w zakresie analizy potrzeb kadrowych Klienta oraz dostosowania usług do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Korzystanie z usług JAGA Temp to oszczędność około 5-10% w stosunku do zatrudniania własnymi siłami.

Wysoką jakość świadczonych usług
Nasze usługi zrealizujemy w bardzo krótkim czasie. Rozumiemy jak kluczowy jest czas i szybka reakcja na potrzeby Klienta. Standard świadczonych usług wyznacza nasza profesjonalna kadra.

Wyślij zapytanie

    Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapoznania się z zapytaniem oraz odpowiedzią na nie zgodnie z polityką prywatności.
    JAGA Temp sp. z o.o.