O nas

O nas

JAGA Temp została założona w 2011 roku przez osoby, które postawiły na samodzielne kreowanie biznesowej rzeczywistości.

Wieloletnie doświadczenia zawodowe założycieli JAGA Temp pozwoliły zrozumieć, że indywidualne, niekorporacyjne oraz nieszablonowe podejście do biznesu jest bardzo istotne, by móc realizować się zawodowo.

W naszej biznesowej rzeczywistość najcenniejsi są LUDZIE i możliwość budowania prawdziwych relacji opartych na naszych wartościach, którymi są INNOWACYJNOŚĆ, KOMUNIKACJA, SZACUNEK oraz ZAUFANIE.

Ci ludzie to też my! Mamy odmienne charaktery, doświadczenia czy też kompetencje. Dzięki temu wzajemnie się uzupełniamy i inspirujemy.

Cenne jest to, że jesteśmy dobrze rozumiejącym się, zgranym zespołem, który wspólnie dąży do wytyczonego celu.

Dążymy do tego, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami, a my żebyśmy mieli poczucie dobrze wykonanej pracy.

Jesteśmy przekonani, że takie podejście jest gwarancją satysfakcji, tak dla naszych Klientów, jak i dla nas.

Zarząd

Agnieszka Sencio
Członek zarządu
E-mail: a.sencio@jagatemp.pl

Anna Topolewska
Członek zarządu
E-mail: a.topolewska@jagatemp.pl

Oddział Błonie

Obszar: Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

Justyna Głowacka
Senior Manager 
E-mail: j.glowacka@jagatemp.pl
Telefon: 602 583 108

Dorota Grabowska
Team Leader Działu Rekrutacji
E-mail: d.grabowska@jagatemp.pl
Telefon: 576 313 397

Aleksandra Michalska
Specjalista ds. rekrutacji
E-mail:a.michalska@jagatemp.pl
Telefon: +48 666979211

 

Magdalena Orlikowska
Młodszy Specjalista ds. rekrutacji
E-mail: m.orlikowska@jagatemp.pl
Telefon: 886 151 069

Oddział Poznań

Obszar: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie

Wiktoria Wawrzyniak
Młodszy specjalista ds. rekrutacji
E-mail: w.wawrzyniak@jagatemp.pl
Telefon: 668 830 712

Justyna Głowacka
Senior Manager

E-mail: j.glowacka@jagatemp.pl
Telefon: 602 583 108

Jolanta Koperska
Asystent działu rekrutacji
E-mail: j.koperska@jagatemp.pl
Telefon:882 744 598

Oddział Katowice

Obszar: Śląskie, Opolskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie

Iwona Dudek
Manager Oddziału
E-mail: i.dudek@jagatemp.pl
Telefon: 606 851 123

Vladlen Veselovskyi
Koordynator ds. zatrudniania cudzoziemców
E-mail: v.veselovskyi@jagatemp.pl
Telefon:880 889 787

Marcin Sachajko
Starszy specjalista ds. rekrutacji
E-mail: m.sachajko@jagatemp.pl
Telefon: 600521210

Dział zatrudnienia obcokrajowców

Anton Kozlenko
Koordynator ds. zatrudniania cudzoziemców
E-mail: a.kozlenko@jagatemp.pl
Telefon: 735 934 539

Maria Dzoba
Koordynator ds. zatrudniania cudzoziemców
E-mail: m.dzoba@jagatemp.pl
Telefon: 735 934 539

Nataliia Yerazmus

Koordynator ds. zatrudniania cudzoziemców
E-mail: n.yerazmus@jagatemp.pl
Telefon: 576 313 401

Nataliia Malakhova

Koordynator ds. zatrudniania cudzoziemców
E-mail: n.malakhova@jagatemp.pl
Telefon: 600 521 429

Daria Zielińska
Team leader działu zatrudnienia cudzoziemców
E-mail: d.zielinska@jagatemp.pl
Telefon: 600 569 689

Dział administracyjny

Olga Sitek
Manager ds. kadr i płac
E-mail: o.sitek@jagatemp.pl
Telefon: 666 936 266

Wioleta Haber
Specjalista ds.kadr i płac
E-mail: w.haber@jagatemp.pl
Telefon: 660 347 566

Karolina Maluga
Młodszy specjalista ds. kadr i płac
E-mail: k.maluga@jagatemp.pl
Telefon: 538 439 113

Katarzyna Kostrzewa
Młodszy specjalista ds. kadr i płac
E-mail: k.kostrzewa@jagatemp.pl
Telefon:662 062 371

Dział sprzedaży

Monika Abendrot-Winiarska
Regionalny Kierownik Sprzedaży
E-mail: m.abendrot@jagatemp.pl
Telefon: 532 742 071

Iwona Dudek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
E-mail: i.dudek@jagatemp.pl
Telefon: 606 851 123

Justyna Głowacka
Senior Manager
E-mail: j.glowacka@jagatemp.pl
Telefon: 602 583 108

Certyfikaty

JAGA Temp sp. z o.o.