O nas

O nas

JAGA Temp została założona w 2011 roku przez osoby, które postawiły na samodzielne kreowanie biznesowej rzeczywistości.

Wieloletnie doświadczenia zawodowe założycieli JAGA Temp pozwoliły zrozumieć, że indywidualne, niekorporacyjne oraz nieszablonowe podejście do biznesu jest bardzo istotne, by móc realizować się zawodowo.

W naszej biznesowej rzeczywistość najcenniejsi są LUDZIE i możliwość budowania prawdziwych relacji opartych na naszych wartościach, którymi są INNOWACYJNOŚĆ, KOMUNIKACJA, SZACUNEK oraz ZAUFANIE.

Ci ludzie to też my! Mamy odmienne charaktery, doświadczenia czy też kompetencje. Dzięki temu wzajemnie się uzupełniamy i inspirujemy.

Cenne jest to, że jesteśmy dobrze rozumiejącym się, zgranym zespołem, który wspólnie dąży do wytyczonego celu.

Dążymy do tego, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami, a my żebyśmy mieli poczucie dobrze wykonanej pracy.

Jesteśmy przekonani, że takie podejście jest gwarancją satysfakcji, tak dla naszych Klientów, jak i dla nas.

Zarząd

Agnieszka Sencio
Członek zarządu
E-mail: a.sencio@jagatemp.pl

Anna Topolewska
Członek zarządu
E-mail: a.topolewska@jagatemp.pl

Oddział Błonie

Obszar: Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

Justyna Głowacka
Manager regionu
E-mail: j.glowacka@jagatemp.pl
Telefon: 602 583 108

Dorota Grabowska
Team Leader Działu Rekrutacji
E-mail: d.grabowska@jagatemp.pl
Telefon: 576 313 397

Daria Zielińska
Specjalista ds. rekrutacji
E-mail: d.zielinska@jagatemp.pl
Telefon: 600 569 689

Magdalena Orlikowska
Młodszy Specjalista ds. rekrutacji
E-mail: m.orlikowska@jagatemp.pl
Telefon: 886 151 069

Karolina Ledzion
Młodszy specjalista ds. rekrutacji
E-mail: k.ledzion@jagatemp.pl
Telefon: 600 521 429

Oddział Poznań

Obszar: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie

Wiktoria Wawrzyniak
Młodszy specjalista ds. rekrutacji
E-mail: w.wawrzyniak@jagatemp.pl
Telefon: 668 830 712

Oddział Katowice

Obszar: Śląskie, Opolskie, Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie

Marcin Sachajko
Team Leader
E-mail: m.sachajko@jagatemp.pl
Telefon: 600 521 210

Emilia Tasarz
Młodszy Specjalista ds. rekrutacji
E-mail: e.tasarz@jagatemp.pl
Telefon: 880 889 787

Dział zatrudnienia obcokrajowców

Anton Kozlenko
Koordynator ds. zatrudniania cudzoziemców
E-mail: a.kozlenko@jagatemp.pl
Telefon: 735 934 539

Dział administracyjny

Olga Sitek
Manager ds. kadr i płac
E-mail: o.sitek@jagatemp.pl
Telefon: 666 936 266

Wioleta Haber
Specjalista ds.kadr i płac
E-mail: w.haber@jagatemp.pl
Telefon: 660 347 566

Joanna Grabkowska
Specjalista ds. administracyjnych
E-mail: j.grabkowska@jagatemp.pl
Telefon: 662 062 371

Karolina Maluga
Młodszy specjalista ds. kadr i płac
E-mail: k.maluga@jagatemp.pl
Telefon: 538 439 113

Dział sprzedaży

Monika Abendrot-Winiarska
Regionalny Kierownik Sprzedaży
E-mail: m.abendrot@jagatemp.pl
Telefon: 532 742 071

Iwona Dudek
Regionalny Kierownik Sprzedaży
E-mail: i.dudek@jagatemp.pl
Telefon: 606 851 123

Justyna Głowacka
Manager regionu
E-mail: j.glowacka@jagatemp.pl
Telefon: 602 583 108

Certyfikaty

JAGA Temp sp. z o.o.