Dlaczego my

Dlaczego my

Pracownicy są najważniejszym i najcenniejszym zasobem przedsiębiorstwa. Istotne jest, by w procesie rekrutacyjnym wyłonić najlepszych kandydatów, którzy idealnie pasują  do organizacji, w której mają pracować. Rekrutacja to proces, w którym nie warto posługiwać się ogólnie praktykowanymi technikami, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży HR.

Na początku współpracy prowadzimy szczegółową diagnozę kultury organizacyjnej oraz oferowanego stanowiska pracy. Cel to poznanie specyfiki pracy, a następnie stworzenie dokładnego profilu stanowiska, opisującego cele, zadania, wymagania, kompetencje, które są oceniane podczas dalszych etapów rekrutacji i selekcji.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla firm działających w sektorach handlowych, logistycznych, produkcyjnych, wydawniczych i usługowych.

Bardzo ważne jest dla nas, by wyszukać kandydatów w jak najkrótszym czasie. By spełnić ten cel stosujemy wypracowane i najskuteczniejsze metody pozyskiwania kandydatów oraz rekrutacji, które za każdym razem dostosowujemy do potrzeb konkretnego projektu zleconego przez Klienta.

JAGA Temp sp. z o.o.