ZADANIA:

– Montaż i pakowanie produktów aluminiowych i stalowych;

– Bieżąca współpraca z produkcją w zakresie dostępności elementów montażowych;

– Oznaczanie i etykietowanie wyrobów gotowych oraz półproduktów;

– Pobieranie półproduktów do montażu/pakowania;

– Raportowanie stanu produkcyjnego;

– Utrzymywanie porządku w obszarze pracy;

– Inwentaryzacja zasobów magazynowych.

WYMAGANIA I UMIEJĘTNOŚCI:

– Mile Widziane Doświadczenie w pracy na magazynie i produkcji;

– Znajomość rysunku technicznego;

– Sumienności i rzetelności w wykonywaniu zadań;

– Dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.

OFERUJEMY:

– Pracę w systemie trzyzmianowym, w godz. 6-14, 14-22 i 22-6;

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

– Wynagrodzenie 3500 zł brutto – 4300 zł brutto + 200 zł premii frekwencyjnej;

– Szeroki Pakiet Benefitów:

+ benefity (Lux Med., Allianz, Multisport, zajęcia językowe)

+ premia frekwencyjna

+ premia uznaniowa

+ dodatek za pracę nocną

+ premie świąteczne

+ dodatek do urlopu wypoczynkowego.

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV (warunek konieczny) za pośrednictwem formularza.