Jeśli posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, masz uprawnienia UDT i lubisz pracę na magazynie – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Do Twoich zadań należeć będzie:

– obsługa wózka widłowego;

– rozładunek, załadunek towarów;

– rozmieszczanie towaru na regałach;

– przygotowywanie towaru do wysyłki;

– inne prace magazynowe.

Wymagania:

– uprawnienia do obsługi wózków widłowych(KONIECZNIE UDT);

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

– wysoka motywacja i chęci do pracy;

– dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym(6-14, 14-22. 22-6)

Oferujemy:

– zatrudnienie bezpośrednio przez firmę;

– umowę o pracę;

– wynagrodzenie w wysokości 4200 zł brutto + premia uznaniowa do 1000 zł;

– pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.

Aplikuj, jeśli cechują Cię:

Możemy zagwarantować:

Nie musisz mieć doświadczenia, choć będzie ono dodatkowym atutem!

Miejsce Pracy: Ruda Śląska, ul. Na Łąkach 4.

Aktualnie dla naszego klienta w Rudzie Śląskiej poszukujemy osób do prostych prac na produkcji.

Obowiązki:

– obsługa prostych urządzeń produkcyjnych;

– mieszanie granulatu;

– czyszczenie maszyn;

– dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

– chęci do pracy;

– zdolności manualne;

– dokładność i skrupulatność;

– bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

– 18,30 zł/h brutto;

– pracę na 3-zmiany(6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku;

– możliwość pracy w soboty.

Od kandydatów oczekujemy wysokiego zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialności.

Jeśli jesteś zainteresowany – APLIKUJ!

Jeśli szukasz pracy od zaraz, masz doświadczenie w pracy na magazynie lub jesteś studentem/uczniem i po prostu chcesz sobie dorobić – ta oferta jest dla Ciebie!
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy prostych czynnościach magazynowych – składaniu tekturowych ’standów’.

Proponujemy możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
System trzyzmianowy(6-14, 14-22, 22-6) lub dwuzmianowy(6-18, 18-6).
Praca od poniedziałku do piątku na 2 miesiące z możliwością nawiązania stałej współpracy.
Umowa zlecenie – 18,30 zł/h brutto!
Dla nas liczą się przede wszystkim wysoka motywacja oraz chęci do pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany i możesz rozpocząć pracę od zaraz – wyślij do nas swoje CV.