Obowiązki:

Oczekujemy:

Oferujemy:

Nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji!

Jeśli jesteś zainteresowany – koniecznie APLIKUJ.

Obowiązki:

– obsługa systemu zarządzania utrzymaniem ruchu;

– wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem;

– usuwanie awarii maszyn i urządzeń;

– wykonywanie przeglądów prewencyjnych;

– współpraca z podwykonawcami.

Wymagania:

– wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroniczne, elektryczne lub mechatroniczne;

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

– posiadanie uprawnień SEP do 1kV;

– praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, pneumatyczne, rysunek techniczny

– znajomość działania i zastosowania podstawowych aparatów elektrotechnicznych (np. stycznik, przekaźnik, cewka, silnik, rezystor, przełącznik, odłącznik, rozłącznik.

Oferujemy:

– umowę o pracę;

– atrakcyjne wynagrodzenie;

– pracę w systemie zmianowym;

– zatrudnienie bezpośrednio przez firmę;

– praca w zespole ludzi nastawionych na współpracę;

– niezbędne narzędzia pracy;

– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

– ubezpieczenie grupowe;

– prywatną opiekę medyczna.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV