OFERUJEMY:

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4000 brutto
– Premie frekwencyjną po przepracowanym miesiącu w wysokości 200zł brutto
– karta lunchowa zasilana na kwotę 190zł

ZADANIA:

– przepakowania/foliowanie/załadunek palet
– Kompletacja zamówień (praca ze skanerem)
– Obsługa wózka widłowego wysokiego składu
– Czynności magazynowe
– Dbanie o miejsce pracy

OCZEKUJEMY:

– Zaangażowania
– Dyspozycyjności do pracy na III zmiany: (6-14, 14-22, 22-6 )
– Znajomości obsługi skanera
– Uprawnień UDT

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem formularza (warunek niezbędny).

OFERUJEMY:

– Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

– Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3600 brutto

ZADANIA:

– Obsługa wózka widłowego

OCZEKUJEMY:

– Dyspozycyjności do pracy na II zmiany: (6-14, 14-22)
– Posiadanie prawa jazdy kat B

Obowiązki:

– przyjęcie przesyłek i rozlokowanie ich na polach relacyjnych;

– obsługa wózka widłowego(w razie braku uprawnień UDT – obsługa wózka platformowego);

– obsługa urządzeń mobilnych;

kontrola nad wydawaniem i przyjmowaniem przesyłek;

– tworzenie dokumentacji magazynowej i koordynowanie jej prawidłowego przebiegu;

– kompletacja zamówień;

– bieżące prace magazynowe;

– dbałość o bezpieczeństwo własne oraz współpracowników.

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na magazynie logistycznym będzie dodatkowym atutem;

– obsługa wózków widłowych – warunek konieczny uprawnienia UDT;

– obsługa wózków platformowych – warunek konieczny prawo jazdy;

– pracę w godzinach nocnych(22:00 – 06:00) z możliwością pracy w godzinach 06:00 – 14:00 lub 14:00 – 22:00.

Oferujemy:

– umowę o pracę tymczasową;

– pracę od poniedziałku do piątku;

– wynagrodzenie w wysokości 3800 zł brutto;

– premie miesięczna do 8,5% podstawy wynagrodzenia;

– dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych;

– bezpłatne przewozy pracownicze z Wrocławia;

– realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio ’pod firmą’ po przepracowaniu kilku miesięcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem poniższego formularza.