Obowiązki:

– samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska magazynowe i produkcyjne;

– tworzenie oraz publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych;

– samodzielny dobór technik i źródeł rekrutacji najbardziej odpowiadających profilowi stanowiska;

– administrowanie bazą kandydatów związane z rekrutacją i zatrudnianiem pracowników;

– współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

– komunikatywna znajomość języka polskiego oraz języka ukraińskiego(warunek konieczny!);

– doświadczenie w pracy w Agencji Pracy Tymczasowej;

– doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych;

– znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi rekrutacyjnych;

– wysokie zdolności interpersonalne;

– umiejętność pracy pod presją czasu;

– poczucie humoru.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

– atrakcyjne wynagrodzenie;

– system premiowy;

– pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach;

– benefity pozapłacowe(kartę multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje angielskiego, kartę zdrowotną);

– bezpłatne obiady;

– możliwość nauki i rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowana/y koniecznie wyślij do nas swoje CV.