OFERUJEMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(pierwsza umowa na rok);

• wynagrodzenie w wysokości 4200-4800 zł brutto(w zależności od umiejętności i doświadczenia);

• możliwość podwyżki po 2-3 miesiącach pracy;

• premię miesięczną do 10% podstawy wynagrodzenia;

• dodatek transportowy na dojazdy do pracy w wysokości 300-zł brutto;

• dodatek za pracę na mroźni/chłodni 400 zł brutto.

OBOWIĄZKI:

• praca na wózku bocznym wysokiego składowania typu Reach Truck firmy Linde (3-4 poziomy wysokości, czyli od 6 metrów do 9 metrów);

• praca w: SEKCJI MROŻNI lub MAGAZYNIE SUCHYM(możliwość wyboru).

WYMAGANIA:

• uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane UDT);

• książeczka sanepidowska(lub chęć do jej wyrobienia);

• gotowość do pracy w sekcji chłodnia(temperatura 6 stopni na plusie);

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym(6-14, 14-22 i 22-6).

• możliwość podjęcia pracy od zaraz!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt tel.: 600-521-210 :)

Czym będziesz się zajmować? Nasi pracownicy zajmują się:

– pakowaniem i sortowaniem gotowych produktów;

– obsługą maszyn;

– etykietowaniem produktów;

– kontrolą jakości opakowań.

Czego oczekujemy?

Jedynie zaangażowania, pozytywnego nastawienia i chęci do współpracy!

W zamian oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

– pracę w systemie 3-zmianowym:(5.30- 13.30, 13.30-21.30, 21.30-5.30) od poniedziałku do piątku, soboty dla chętnych lub pracę w systemie czterobrygadowym dodatek 730 zł brutto(500 zł netto do wynagrodzenia);

– wynagrodzenie w wysokości 3010 zł brutto na start i podwyżki już po pierwszym miesiącu pracy;

– premia frekwencyjna 200 zł brutto(za obecność w pracy).

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij do nas swoje CV.

Zadania:

– wykładanie towaru;

– porządkowania produktów na pólkach;

– pakowanie pieczywa;

– nadzorowanie ilości klientów.

Oczekujemy:

– odpowiedzialnego podejścia do powierzonych obowiązków;

– gotowości do pracy w godzinach: 6-14 lub 14-22 od poniedziałku do piątku(możliwość pracy w soboty);

– ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

–  21zł brutto/h(jeśli jesteś uczniem lub studentem tyle otrzymasz „na rękę”);

– pracę do końca roku, z możliwością nawiązania stałej współpracy;

– umowę zlecenie;

– rozpoczęcie pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany/a koniecznie wyślij do nas swoje CV!