Asystent/ka Działu Księgowości – Ożarów Maz.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Program wdrożeniowy.
  • Pracę w formie stacjonarnej.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach.
  • Szkolenia zapewniające osobisty rozwój kompetencji oraz poszerzenia swoich umiejętności.
  • Wynagrodzenie w wysokości 30zł -35zł netto/godz.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po kilku przepracowanych miesiącach.

Twoje obowiązki:

  • Księgowanie: faktur, wyciągów bankowych, RMK, rezerw, wyciągów bankowych.
  • Analiza wybranych kont księgowych.
  • Obsługa programu SAP.
  • Wsparcie podczas sporządzania sprawozdań finansowych.
  • Udział w obsłudze audytu.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Aktualna wiedza z zakresu podatków CIT oraz VAT.
  • Doświadczenie w księgowaniu faktur wyciągów bankowych, rezerw.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Znajomość programu SAP.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2.