Asystent/ka Działu Księgowości

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Program wdrożeniowy
  • Pracę w formie stacjonarnej
  • Pracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach
  • Szkolenia zapewniające osobisty rozwój kompetencji oraz poszerzenia swoich umiejętności
  • Wynagrodzenie 30 zł brutto/h

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziany status ucznia/studenta
  • Dobra znajomość MS Office
  • Aktualna wiedza z zakresu podatków CIT oraz VAT
  • Mile widziane doświadczenie w księgowaniu faktur wyciągów bankowych, rezerw itp.
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację również będzie ogromnym atutem

Twoje obowiązki:

  • Księgowanie faktur
  • Analiza wybranych kont księgowych
  • Wsparcie podczas sporządzania sprawozdań finansowych
  • Udział w obsłudze audytu.