Asystentka produkcji – Al. Jerozolimskie, Pruszków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • pracę w systemie dwóch zmian (6-14/14-22) od poniedziałku do piątku,
  • realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę po 6 miesiącach,
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia!
  • premię uznaniową do 600 zł brutto po 3 miesiącach,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy,
  • rodzinną atmosferę,
  • darmowe ciepłe posiłki w trakcie pracy oraz owocowe wtorki,
  • kartę Multisport,
  • opiekę medyczną Medicover,

Twoje obowiązki:

  • Wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych dotyczących prawidłowego funkcjonowania obszaru produkcji,
  • Bieżąca obsługa dokumentacji produkcyjnej,
  • Uzupełnianie systemowych plików produkcyjnych,
  • Obsługa oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji nadzorowanej w obszarze produkcji,
  • Archiwizacja dokumentacji produkcji zgodnie z założeniami,
  • Przygotowanie wymaganej dokumentacji produkcyjnej dla nowego pracownika,
  • Nadzór nad zamówieniami oraz obiegiem odzieży ochronnej dla pracowników produkcji,
  • Przygotowywanie list obecności dla pracowników produkcyjnych oraz nadzorowanie ich prawidłowego wypełniania
  • Terminowe przekazanie ewidencji czasu pracy, nadgodzin pracowników do działu HR,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość obsługi komputera (w szczególności MS Excel),
  • Podstawowa wiedza w zakresie obiegu dokumentacją produkcyjną,
  • Skrupulatność, dokładność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Terminowość,
  • Doświadczenie w obszarze produkcji mile widziane.