Automatyk – praca od zaraz!

Obowiązki:

– zapewnienie bieżącego utrzymania linii technologicznych;

– wykonywanie diagnostyki układów napędowych i elementów maszyn;

– usuwanie awarii, usterek oraz wykonywanie remontów/ przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych;

– wykonywanie aktualizacji schematów elektrycznych do maszyn i urządzeń;

– współpraca przy projektach inżynieryjnych.

Wymagania:

– doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych;

– znajomość układów automatyki przemysłowej oraz umiejętność czytania schematów;

– wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń;

– wykształcenie kierunkowe o profilu: elektryk, elektromechanik, mechanik);

– uprawnienia eksploatacyjne SEP gr. I;

– mile widziana znajomość środowiska sterowania Allen-Bradley;

Wymagania:

– wykształcenie kierunkowe o profilu: elektryk, elektromechanik;

– uprawnienia eksploatacyjne SEP gr. I, II;

– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym(6-14, 14-22, 22-6).

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

– wynagrodzenie w wysokości 45 zł/h brutto;

– premię regulaminową do 8% wysokości wynagrodzenia już po pierwszym miesiącu pracy;

– szeroki pakiet benefitów pozapłacowych:

  • darmowe 2 posiłki dziennie;
  • kartę Multisport;
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;
  • karta zdrowotna;
  • premię wakacyjną i świąteczną.

– pracę od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy koniecznie wyślij do nas swoje CV!