Brygadzista – Duchnice k. Ożarowa Maz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system wdrożenia w pierwszych tygodniach pracy,
  • 3 zmianowy system pracy (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),

Zadania:

  • realizacja powierzonych zadań magazynowych zgodnie z harmonogramem oraz ich priorytetem,
  • prawidłowa organizacja pracy własnej oraz pracowników magazynowych,
  • kontrola i ocena pracy magazynierów,
  • sprawdzanie zgodności ilościowej i jakościowej towaru, poprawności załączonej dokumentacji,
  • przygotowanie i uzupełnienie dokumentacji niezbędnej do prawidłowej realizacji procesów,
  • przygotowywanie raportów i statystyk związanych z realizacją powierzonych zadań,
  • zapewnienie porządku i czystości w magazynie,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmian,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego,
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.