Dyspozytor

Dyspozytor

Obowiązki:

– planowanie tras(short distance) i zarządzanie flotą pojazdów dystrybucyjnych;

– rozliczanie kierowców i podwykonawców;

– usprawnianie procesów dystrybucyjnych;

– nadzór nad terminowością przejazdów i dostaw;

– wprowadzanie danych do systemu;

– planowanie transportu liniowego;

– współpraca z działami, oddziałami i podwykonawcami firmy.

Oczekujemy:

– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku(minimum 2 lata);

– gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym(6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00);

– znajomości topografii województwa mazowieckiego;

– umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów;

– dobrej znajomości języka angielskiego;

– mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(I umowa na 6 miesięcy);

– wynagrodzenie w wysokości 5-6 tys. zł brutto;

– pakiet szkoleń wdrażających;

– pracę od poniedziałku do piątku(zmiana nocna rozpoczyna się w niedzielę);

– dodatkowe dni urlopu za staż pracy;

– benefity pozapłacowe;

  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie;
  • pakiety sportowe;
  • dodatki socjalne(wczasy pod gruszą, świąteczne karty podarunkowe).

Jeśli jesteś zainteresowany koniecznie wyślij do nas swoje CV!