Elektromechanik – Praca od zaraz!

Obowiązki:

– utrzymywanie sprawności produkcyjnej maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz linii technologicznych i energetycznych;

– zapewnienie jakości w zakresie działania wydziału utrzymania ruchu;

– nadzorowanie infrastruktury maszyn i urządzeń;

– wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń wynikających z harmonogramu;

– bieżące naprawy maszyn i urządzeń zgodnie ze zleceniami;

– zgłaszanie zapotrzebowania na wymianę części maszyn.

Wymagania:

– wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe techniczne;

– uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektrycznych E-G1;

– doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu;

– umiejętność czytania schematów elektrycznych;

– dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym(6-14, 14-22 i 22-6);

gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę:

– wynagrodzenie 5000-5500 zł brutto(po okresie próbnym możliwość otrzymania podwyżki);

– dodatki do 870 zł brutto:

  • 400 zł za pracę w systemie 4brygadowym;
  • 300 zł za przepracowanie całego m-ca bez L4, UŻ, urlopu bezpłatnego, ojcowskiego);
  • 100 zł na dojazd do pracy;
  • 70 zł za niepalenie );
  • dodatkowo po okresie próbnym premia do 10 % wynagrodzenia zasadniczego.

– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy – koniecznie APLIKUJ!