Kompletowanie zamówień – STAŁA PRACA – Błonie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – od drugiego miesiąca,
  • pracę w systemie 7h w czasie pandemii (płatne 8h),
  • pracę w systemie 3 zmian: 6:30-13:30, 14:30-21:30, 22:30-5:30,
  • 3500 zł brutto – wynagrodzenie zasadnicze,
  • 500 zł premii za pracę podczas Black Week (22.11-30.11),
  • premię miesięczną do 15%,
  • premię miesięczną 200 zł brutto (za pracę w weekend),
  • bon o wartości 350 zł brutto do wykorzystania w sklepie Allegro,
  • dodatkowe bonusy pieniężne np. za polecenie pracownika (200 zł netto) oraz za pracę w sezonie,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę,

ZADANIA:

  • kompletowanie zamówień za pomocą skanera magazynowego,
  • pakowanie towaru do wysyłki,
  • sortowanie paczek,
  • kontrola jakości towaru,

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielny dojazd do miejsca pracy,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj!
Masz jakieś pytania? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści ,,PRACA ALLEGRO” pod numer 576-313-397.