Koordynator ds. zatrudniania osób z Ukrainy

Obowiązki:

  • rekrutacja kandydatów (tworzenie i publikacja ogłoszeń na portalach, aktywne działania w social media,
  • poszukiwanie nowych skutecznych źródeł pozyskania kandydatów, prowadzenie rozmów),
  • odbieranie i transport nowych pracowników po przyjeździe do Polski,
  • pomoc w adaptacji i zakwaterowaniu,
  • budowanie relacji z pracownikami i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • tłumaczenie zasad pracy i przygotowywanie niezbędnych dokumentów,
  • współpraca z Urzędami Pracy.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie we współpracy z obcokrajowcami,
  • znajomość procesu zatrudniania cudzoziemców,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym,
  • komunikatywność i empatia,
  • asertywność i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • pozytywne nastawienie oraz głowa pełna pomysłów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w godzinach 8:30-16:30,
  • pełne wyzwań stanowisko pracy,
  • kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki,
  • współpracę z ludźmi wychodzącymi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych :)!
  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,
  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej,
  • wspaniałą atmosferę w pracy – jest to naszym priorytetem!

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.