Magazynier/Operator wózka widłowego z UDT – umowa o pracę

ZADANIA:

– Obsługa wózka widłowego;

– Kompletowanie zamówień;
– Przyjmowanie dostaw;
– Nadzór na ilością zapasów magazynowych;
– Oznaczanie i etykietowanie towaru;
– Raportowanie czynności magazynowych;
– Nadzór nad terminowym załadunkiem materiałów do wysyłki.
WYMAGANIA I UMIEJĘTNOŚCI:
– Doświadczenie w pracy na magazynie;
– Znajomość rysunku technicznego;
Uprawnień UDT do obsługi wózków jezdniowych (warunek konieczny);
– Sumienności i rzetelności w wykonywaniu działań.
Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic i żurawi.

OFERUJEMY:

– Pracę w systemie dwuzmianowym: 6-14 i 14-22;

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

– Wynagrodzenie w wysokości 4300 brutto.
Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV (warunek konieczny) za pośrednictwem formularza.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.