Magazynier/Operator wózka widłowego z UDT – umowa o pracę

ZADANIA:

– Kompletowanie zamówień
– Przyjmowanie dostaw
– Uczestnictwo w inwentaryzacji zapasów magazynowych
– Oznaczanie i etykietowanie towaru
– Raportowanie czynności magazynowych
– Nadzór nad terminowym załadunkiem materiałów do wysyłki
– Aktywne reagowanie i współpraca z produkcją w przypadku braku wyrobów do wysyłki
WYMAGANIA I UMIEJĘTNOŚCI:
– Doświadczenie w pracy na magazynie
– Znajomość rysunku technicznego
Uprawnień UDT (warunek konieczny)
– Chęci do pracy
– Sumienności i rzetelności w wykonywaniu działań
– Punktualności i dokładności
Mile widziane: Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi UDT

OFERUJEMY:

– Pracę na dwie zmiany: 6-14 i 14-22

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

– Wynagrodzenie w wysokości 4300 brutto
Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV (warunek konieczny) za pośrednictwem formularza.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.