Magazynier – ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ – Błonie

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w systemie dwóch zmian (6-14 oraz 14-22) od poniedziałku do piątku;
  • Wynagrodzenie miesięczne 3500 zł brutto;
  • Premie kwartalne lub roczne;
  • Dodatki oraz paczki świąteczne;
  • System poleceń wewnętrznych w Firmie;
  • Możliwość zrobienia uprawnień UDT;
  • Opiekę medyczną Luxmed;
  • Kartę Multisport;
  • Ubezpieczenia grupowe;
  • Możliwość awansu do innych działów Firmy;
  • Szkolenia wdrożeniowe;

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa suwnic;
  • Obsługa maszyn dźwigowych;
  • Dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo na swoim stanowisku pracy;

OCZEKIWANIA:

  • NIE MUSISZ MIEĆ DOŚWIADCZENIA ABY PODJĄĆ PRACĘ, JEDNAKŻE JEST ONO MILE WIDZIANE;
  • Sprawności fizycznej oraz rzetelności;
  • Możliwość pracy w temperaturze -5 stopni podczas zimy.

Jeśli zainteresowała cię oferta oraz chcesz zdobyć doświadczenie w firmie, która jest liderem w dystrybucji wyrobów hutniczych, APLIKUJ!