Młodszy/a Księgowy/a

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę
  • Program wdrożeniowy
  • Pracę w formie hybrydowej
  • Pracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach
  • Szkolenia zapewniające osobisty rozwój kompetencji oraz poszerzenia swoich umiejętności
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa, świadczenia urlopowe, premie roczne, dofinansowanie do posiłków

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność klasyfikacji dokumentów księgowych,
  • Mile widziane doświadczenie w procesie księgowego zamknięcia miesiąca,
  • Umiejętność prowadzenia rejestru środków trwałych,
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację również będzie ogromnym atutem,

Twoje obowiązki:

  • Wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych do systemu,
  • Uzgadnianie kont księgowych,
  • Sprawdzanie rozliczeń pracowników (kontrola dokumentów),
  • Udział i wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca/roku i audytu,
  • Nadzór nad kasą oraz raportem kasowym,
  • Przygotowywanie zestawień, raportów itp. na potrzeby spółki,
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald,
  • Windykacja należności,
  • Ewidencja środków trwałych,
  • Archiwizowanie dokumentów finansowo-księgowych.