Młodszy/Inżynier produkcji

Opis stanowiska:

  • współpraca przy tworzeniu standardów i instrukcji stanowiskowych,
  • pomoc przy opracowywaniu i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • opracowywanie wskaźników KPI,
  • współprowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji,
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja),

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Firmę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • elastyczny czas pracy w godz. 7:00-15:00 lub 8:00-16:00,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.