Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych w systemie – Praca od zaraz!

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja wprowadzanych danych do systemów wewnętrznych;
  • Udzielanie informacji zwrotnej drogą mailową w sprawie niezgodności;
  • Współpraca z innymi działami, wsparcie Infolinii w bieżących zadaniach;
  • Dbanie o najwyższą jakość raportów w akcjach wychodzących na podstawie analizy oraz odsłuchu;
  • Analiza potrzeb Klientów, dbanie o jakość relacji z dotychczasowymi oraz nowymi klientami;

Nasze wymagania:

  • Posiadanie statusu studenta;
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz;
  • Dbanie o szczegóły, zaangażowanie, sumienność;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie;
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy zespołowej;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Zorientowanie na Klienta;
  • Wysoka kultura osobista;

Oferujemy:

  • Stawkę w wysokości 23zł brutto/h;
  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres od maja do końca września;
  • Pracę w godzinach: 8-16 od poniedziałku do piątku (przez dwa pierwsze tygodnie września praca 8-18);
  • Przyjazne warunki pracy;