Młodszy specjalista ds. zwrotów i reklamacji – Kopytów k. Błonia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ( po okresie próbnym – umowa o pracę),
  • Pracę w systemie 2 zmian: 7:00-15:00 oraz 14:00-22:00,
  • Wynagrodzenie 3500-3600 zł brutto (uzależnione od doświadczenia),
  • Premię miesięczną do 15%,
  • Realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się Firmie,

Obowiązki:

  • Przyjmowanie oraz rozpatrywanie reklamacji,
  • Obsługa zwrotów klienckich,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za reklamacje,
  • Obsługa Klienta,

Wymagania:

  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, skrupulatność i terminowość,
  • Pozytywne nastawienia do działania,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Czekamy na Twoje CV!