Młodszy specjalista / Specjalista ds. zakupów

Opis stanowiska:

  • Selekcja i dobór dostawców materiałów oraz półproduktów.
  • Dokonywanie bieżących zakupów na potrzeby firmy.
  • Codzienna współpraca z polskimi i zagranicznymi dostawcami.
  • Pomoc przy analizie oraz optymalizacji kosztów zakupów materiałów.
  • Koordynacja stanu zakupów.
  • Praca w systemie ERP.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej lub logistycznej.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie).
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.
  • Kompleksowe szkolenia wdrażające do firmy i na dane stanowisko.
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych.
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Miesięczną premię frekwencyjną oraz premie świąteczne.
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.