Monter/pakowacz

ZADANIA:

– Montaż i pakowanie produktów aluminiowych i stalowych;

– Bieżąca współpraca z produkcją w zakresie dostępności elementów montażowych;

– Oznaczanie i etykietowanie wyrobów gotowych oraz półproduktów;

– Pobieranie półproduktów do montażu/pakowania;

– Raportowanie stanu produkcyjnego w systemie SAP;

– Utrzymywanie porządku w obszarze pracy;

– Inwentaryzacja zasobów magazynowych.

WYMAGANIA I UMIEJĘTNOŚCI:

– Doświadczenie w pracy na magazynie i produkcji;

– Znajomość rysunku technicznego;

– Sumienności i rzetelności w wykonywaniu zadań.

Mile widziane:

– Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT;

– Uprawnienia do obsługi suwnic i żurawi UDT.

OFERUJEMY:

– Pracę w systemie dwuzmianowym: 6-14 i 14-22

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– Wynagrodzenie 3500 zł brutto

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV (warunek konieczny) za pośrednictwem formularza.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.