Operator Linii Montażowej – BEZPŁATNY DOWÓZ DO PRACY – Pass, k. Błonia

Oferujemy:
  • BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE przez Firmę,
  • Zorganizowany dowóz z SOCHACZEWA, NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO, PŁOŃSKA, WYSZOGRODU,
  • Pracę w systemie 3 zmian: 6:00-14:00, 14:00-22:00 oraz 22:00-6:00,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Wynagrodzenie od 3400 do 4400 zł brutto,
  • Dodatek nocny doliczany do każdej godziny 5 zł brutto;
  • Premię wynikowa do 23% od podstawy (uzależniona od produktywności i jakości produkcji danego zespołu);
  • Premię frekwencyjną od 500 do 750 zł;
  • Opiekę medyczną Medicover za 1 zł (możesz dopisać członka rodziny bez dodatkowych kosztów!);
  • Dostęp do platformy benefitowej;
  • Dofinansowanie na wakacje i święta;
  • Płatne nadgodziny +50% w tygodniu oraz +100% w soboty;
  • Premię za polecenie pracownicze!
  • Zdobycie doświadczenia (NAUCZYMY CIĘ WSZYSTKIEGO OD A DO Z!),

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami Przełożonego,
  • Bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku operator linii produkcyjnej,
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Chcesz łączyć pracę z nauką lub zdobyć pierwsze doświadczenie? APLIKUJ!