Operator linii produkcyjnej- Brygadzista

Zadaniami operatora są:

  • nadzór na całym procesem produkcyjnym;
  • kontrola i monitoring parametrów pracy linii produkcyjnej;
  • koordynowanie pracy poszczególnych sekcji i obszarów produkcyjnych w trakcie zmiany oraz sporządzanie raportów produkcyjnych;
  • uczestnictwo w kluczowych pracach obsługowych i technicznych na linii produkcyjnej;
  • inne zlecone przez przełożonego prace związane z ruchem zakładu.

Na tym stanowisku oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego lub średniego technicznego;
  • dbania o porządek na stanowisku pracy oraz bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ;
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do soboty;
  • odpowiedzialności, zaangażowania, sumienności oraz umiejętności pracy w grupie;
  • mile widzialnie doświadczanie w pracy na podobnym stanowisku ( brygadzista, lider zmiany);
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT na ładowarki (kategoria I WJO) lub wózki widłowe oraz uprawnienia SEP1 kV.

Oferujemy :

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie w oparciu o pensję zasadniczą, premię miesięczną oraz dodatek funkcyjny;
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (finansujemy kursy operatora ładowarki , kurs SEP 1kV oraz inne wg potrzeb na podstawie umowy lojalnościowej z pracownikiem);
  • pracę od zaraz!