Operator maszyn CNC – STAŁA PRACA – Ołtarzew k. Ożarowa Maz.

Nasza propozycja brzmi następująco:

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie! Pamiętaj – skoro firma się rozwija, to tylko dzięki ludziom w niej pracującym, a więc rozwijasz się i Ty! Możliwość rozwoju to skutek uboczny tej pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę to podstawa. Zależy nam na tym, abyś czuł się bezpiecznie!
  • wolne weekendy – dobry pracownik to pracownik, który ma czas na odpoczynek. U nas pracujesz od poniedziałku do piątku w systemie dwóch zmian, a w weekend regenerujesz siły, abyś mógł z radością wykonywać swoje obowiązki!

Skoro o obowiązkach mowa, to zerknij, proszę, jakie zadania przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie:

  • obsługa pras krawędziowych, obsługa wykrawarki,
  • obsługa wykrawarki młoteczkowej,
  • obsługa i ustawianie maszyn do wyoblania elementów z blachy,
  • dbanie o stan techniczny maszyny i urządzeń,
  • wykonywanie przeglądów okresowych wg DTR przewidzianych dla operatora,
  • raportowanie statusu zleceń produkcyjnych w systemie ERP,
  • pomiary wykonywanych elementów,
  • praca zgodnie z zasadami BHP.

  • potrafisz czytać dokumentację techniczną i plany produkcyjne,
  • masz wyobraźnię przestrzenną,
  • umiesz posługiwać się narzędziami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka),
  • posiadasz doświadczenie w pracy z prasami krawędziowymi sterowanymi numerycznie,
  • potrafisz dobierać i przezbrajać narzędzia niezbędne do produkcji,
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwóch zmian,
  • masz doświadczenie w pracy z systemami ERP w zakresie sprawdzania harmonogramów produkcji i raportowania bieżącej produkcji,
  • do tego posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych – jesteś kandydatem idealnym!

Czekamy na Twoją aplikację! Jak tylko prześlesz CV, oczekuj na telefon od nas!

Do usłyszenia, drogi Kandydacie!