Operator maszyn introligatorskich – praca stała!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • obsługa maszyn introligatorskich;
  • realizowanie zleceń produkcyjnych;
  • kontrolowanie procesu pod kątem jakościowym i ilościowym;
  • dbanie o należyty stan techniczny maszyn;

Nasze wymagania:

  • nie oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku (w razie potrzeby prowadzimy szkolenia wdrożeniowe), mile widziane są jednak zdolności do wykonywania zadań technicznych;
  • dokładność i precyzja;
  • dobra organizacja pracy;
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej, stojącej;

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę, zawieraną bezpośrednio z pracodawcą;
  • Wynagrodzenie od 4500 zł brutto;
  • Pracę w oparciu o 3-zmianowy system z wolnymi niedzielami;
  • Możliwość otrzymania premii wydajnościowej w kwocie maksymalnej 1500 zł brutto;
  • Pakiet benefitów, m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, świadczenia z okazji ślubu;