Operator Maszyn Produkcyjnych – Stabilne zatrudnienie – Atrakcyjne warunki

Zadania:

obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych (wymagane duże doświadczenie w ustawianiu parametrów produkcji)
– bieżąca kontrola jakości produkcji
– przygotowanie towaru do wysyłki
– dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

– minimum roczne doświadczenie w ustawianiu maszyn produkcyjnych wraz z dobrą wiedzą techniczną na temat ich budowy (wykonywany jest test wiedzy i umiejętności)

– dyspozycyjność do pracy w systemie 12-godzinnym (4 -brygadówka)
– chęci do pracy

– zdolności manualne
– skrupulatność
– dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:
– Umowe o pracę bezpośrednio w firmie (pierwsza umowa na okres 12 miesięcy)
– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (20-28zł/h)
– Premia do 30% (po 3 miesiącach)
– Dofinansowanie do karty MULTISPORT
– Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
– Pakiet dodatków świątecznych
– Zakup produktów firmy za pół ceny
Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą formularza (niezbędne).