Operator maszyn – STABILNE ZATRUDNIENIE – Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • realna możliwość zatrudnienia przez Firmę;
  • wynagrodzenie od 4800 do 5800 zł brutto;
  • pracę w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00; 22:00-6:00;
  • pracę według ustalonego grafiku;
  • możliwość awansu oraz rozwoju;
  • ubezpieczenia grupowe;
  • kartę medyczną;
  • kartę sportową;

Twoje obowiązki:

  • Produkcja wyrobów zgodnie z wymaganiami;
  • Bieżące korekty nastaw zapewniające wymaganą jakość wyrobów/półwyrobów;
  • Przeprowadzanie przezbrojeń i uruchomień maszyn zgodnie z planem produkcji;
  • Przygotowanie linii produkcyjnej i materiału zgodnie z planem produkcji;
  • Wypełnianie dokumentacji papierowej oraz elektronicznej, koniecznej dla aktualnie produkowanego wyrobu/półwyrobu;
  • Drobne naprawy i prace konserwacyjne;
  • Dbałość o ciągłość produkcji;
  • Nadzorowanie ilości potrzebnych surowców, półwyrobów, wyrobów i materiałów pomocniczych potrzebnych do realizacji zleceń produkcyjnych;

Czego wymagamy?

  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji związanej z przetwórstwem;
  • zdolność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • zaangażowania od potencjalnego pracownika.