Operator maszyny introligatorskiej – Kowale

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pracę w systemie III zmian,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • parking dla pracowników,
  • program rekomendacji pracowników,

Zadania:

  • składanie i sklejanie opakowań (obsługa maszyny składarko-sklejarki),
  • nadzór i kontrola jakości produktu,
  • ustawianie właściwych parametrów maszyny,
  • produkowanie opakowań zgodnie ze specyfikacją produktu,
  • dbałość o stan techniczny maszyn,
  • czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze składarko-sklejarki,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie III zmian.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV!