Operator wózka widłowego – BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE – Błonie

OFERUJEMY:

  • bezpośrednie zatrudnienie przez Firmę;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w systemie 3 zmian: 6-14, 14-22, 22-6 ( głównie w godzinach popołudniowych i nocnych);
  • wynagrodzenie miesięczne 3600-3800 zł brutto;
  • atrakcyjną premię miesięczną;
  • opiekę medyczną Medicover;
  • kartę Multisport;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • posiłki regeneracyjne;
  • zniżki na paliwo;
  • kartę sim do użytku prywatnego.

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego niskiego składu;
  • rozładunek i załadunek towaru.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego;
  • uprawnienia wydane przez UDT;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • chęć do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bądź kontakt pod numerem 600-521-429. :)