Operator wózka widłowego – Duchnice k. Ożarowa Maz. (blisko stacji PKP)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Stałe zatrudnienie,
  • Wynagrodzenie zasadnicze 3200 zł brutto miesięcznie,
  • Premię miesięczną do 200-350 zł brutto za obsługę wózka widłowego,
  • Miesięczną premię wydajnościową do 600 zł brutto,
  • Pracę w systemie zmianowym: 8:00-16:00, 10:00-18:00, 12:00-20:00 lub 18:00-02:00,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Bezpłatną kartę żywnościową (210 zł – przeznaczona do płatności za rzeczy spożywcze w marketach),

ZADANIA:

  • Obsługa wózka widłowego,
  • Rozładunek i załadunek towaru,
  • Weryfikacja dostaw,
  • Relokacja towaru na magazynie
  • Zlecone czynności na magazynie,

WYMAGANIA:

  • mile widziane uprawnienia do obsługa wózka widłowego UDT,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • pracowitość oraz sumienność.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.