Operator wózka widłowego – JEDNA ZMIANA – Ołtarzew, k. Ożarowa Maz.

OFERUJEMY:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie miesięczne 4400 zł brutto;
  • Pracę w systemie I zmiany od poniedziałku do piątku w godz.: 7-15 lub 9-17;
  • Pracę w ciepłym i suchym magazynie z chemią, książkami i art. spożywczymi;

ZADANIA:

  • Rozładunki i załadunki za pomocą wózka widłowego;
  • Przyjęcie towaru i relokacja na magazynie;
  • Kompletacja asortymentu przy użyciu skanera magazynowego;
  • Mile widziana znajomość systemu WMS;
  • Przygotowanie zamówień;

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego wydane przez UDT;
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • Mile widziane doświadczenie doświadczenie w obsłudze wózka widłowego na wysokim składzie;
  • Umiejętność pracy z komputerem, skanerem oraz terminalem.

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij swoje CV! To na Ciebie właśnie czekamy!