Operator wózka widłowego niskiego składowania – zatrudnienie bezpośrednie – Kopytów k. Błonia

Nasza propozycja:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę.
  • Praca w godzinach 5.00-13.00 lub 14.00-22.00 lub 16.00-24.00 lub 24.00-08.00.
  • Praca od poniedziałku do piątku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 30 – 33 zł brutto (zależne od doświadczenia zawodowego).
  • Pracę w magazynie chłodniczym.
  • Bezpłatne posiłki regenerujące każdego dnia pracy.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, urlop stażowy, nagroda jubileuszowa, świadczenie pieniężne w okresie świątecznym.
  • Spotkania integracyjne: zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne.

Zadania dla Ciebie:

  • Obsługa wózka widłowego niskiego składowania.
  • Rozładunki i załadunki towaru.
  • Relokacja asortymentu w magazynie,
  • Czynności magazynowe polegające na kompletacji towaru, obsłudze skanera.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych niskiego składowania wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT).
  • Doświadczenia w pracy w przy użyciu wózka widłowego niskiego składowania.
  • Badań do celów sanitarno – epidemiologicznych.
  • Gotowości do podjęcia pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.