Operator wózka widłowego – NOWO OTWARTY MAGAZYN ALLEGRO – Grodzisk Maz.

Oferujemy:

– pracę w nowym magazynie

– STAŁE ZATRUDNIENIE w oparciu o umowę o pracę

– możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę

– wynagrodzenie w wysokości 4000zł brutto + premię frekwencyjno-uznaniową do 15%,

– pracę w systemie 3 zmian: 6:30-13:30, 14:30-21:30, 22:30-5:30

– pracę w systemie 7h w czasie pandemii (płatne 8h)

– dodatkowe bonusy pieniężne np. za polecenie pracownika, za pracę w sezonie

– pracę na magazynie ciepłym i suchym

Zadania:

– obsługa wózka widłowego

– kompletacja zamówień przy pomocy wózka

– rozładunek i załadunek towarów

Wymagania:

– uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT

– książeczka z aktualnymi badaniami sanitarno-epidemiologicznymi

– dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym

– samodzielny dojazd do miejsca pracy

– dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj już teraz!