Operator wózka widłowego – UMOWA O PRACĘ PRZEZ FIRMĘ – Nadarzyn

OFERUJEMY:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Firmę (od pierwszego dnia pracy)
  • Umowę o pracę – pierwsza na 1 rok
  • Wynagrodzenie zasadnicze
  • Miesięczny dodatek za dojazd do pracy– 300 zł brutto,
  • Stałą premię 200 zł brutto – za pracę w chłodni
  • Premię wydajnościową do 10% (liczona od pierwszego miesiąca pracy)
  • Podwyżki raz w roku
  • Pracę w systemie III zmian
  • Bezpłatne obiady pracownicze
  • Paczki świąteczne na Boże Narodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego lub niskiego składu w centrum logistycznym
  • zlecone czynności magazynowe

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt tel.: 576-313-397.