Operator wózka widłowego – UMOWA O PRACĘ PRZEZ FIRMĘ – Żabia Wola

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Firmę (od pierwszego dnia pracy)
  • Umowę o pracę – pierwsza na 1 rok
  • Wynagrodzenie zasadnicze
  • Miesięczny dodatek za dojazd do pracy300 zł brutto,
  • Stałą premię 600 zł brutto – za pracę w mroźni
  • Premię wydajnościową do 10% (liczona od pierwszego miesiąca pracy)
  • Podwyżki raz w roku
  • Pracę w systemie III zmian
  • Bezpłatne obiady pracownicze
  • Paczki świąteczne na Boże Narodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Lokowanie materiałów w magazynie
  • Obsługa skanera magazynowego
  • Kontrola stanów magazynowych

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na wózku bocznym wysokiego składowania
  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Gotowość do pracy w systemie III zmian
  • Dokładność, odpowiedzialność i uczciwość

Jeżeli chcesz umówić się na spotkanie rekrutacyjne, prześlij nam swoje CV!