Operator wózka widłowego – wynagrodzenie do 4100zł netto!

Oferujemy:

– Pracę od poniedziałku do piątku;

– Wynagrodzenie od 4200 zł brutto;

– Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę na cały etat (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony);

– Możliwość zdobycia premii w wysokości 20% wynagrodzenia;

– Zwrot kosztów dojazdu w kwocie 207 zł netto;

– Przez najbliższe 3 miesiące wyrównanie inflacyjne w wysokości 207zł netto;

– Ubezpieczenie grupowe;

Wymagania:

– Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym UDT(warunek konieczny!);

– Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

– Gotowość do podjęcia pracy w systemie 1-zmianowym (6:00-14:00 lub 7:00-15:00).

Obowiązki:

– Przyjmowanie towaru i odpowiednie rozmieszczanie go na magazynie;

– Prawidłowa i bezpieczna obsługa wózka jezdniowego;

– Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;

– Skrupulatność i zaangażowanie w odniesieniu do powierzonych zadań

– Przestrzeganie procedur operacyjnych opracowanych i wdrożonych dla funkcjonowania magazynu;

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie CV za pośrednictwem formularza.