Operator wózka widłowego – ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ – Kostrzyn nad Odrą ul. Fabryczna

OFERUJEMY:

  • bezpośrednie zatrudnienie przez Firmę;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w systemie 3 zmian i 4 brygad;
  • wynagrodzenie miesięczne 3600-3800 zł brutto;
  • premie miesięczną do wysokości 550 zł brutto;
  • ATRAKCYJNE BENEFITY: opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, posiłki regeneracyjne, zniżki na paliwo, kartę sim do użytku prywatnego.

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego niskiego składu;
  • rozładunek i załadunek towaru.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego;
  • uprawnienia wydane przez UDT;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • chęć do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bądź kontakt pod numerem 600-521-429. :