Operator wózka widłowego – ZATRUDNIENIE PRZEZ FIRMĘ – Nadarzyn

OFERUJEMY:

  • bezpośrednie zatrudnienie przez Firmę,
  • umowę o pracę – pierwsza na 1 rok,
  • miesięczny dodatek za dojazd do pracy300 zł brutto,
  • stałą premię 200 zł brutto za pracę w chłodni,
  • premię wydajnościową do 10% (liczona od pierwszego miesiąca pracy),
  • wynagrodzenie 4300-4500 zł brutto,
  • podwyżki raz w roku,
  • pracę w systemie III zmian,
  • bezpłatne obiady pracownicze,
  • paczki świąteczne na Boże Narodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz zajęć językowych,
  • ubezpieczenie na życie.

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego lub niskiego składu w centrum logistycznym,
  • zlecone czynności magazynowe.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj!
Masz jakieś pytania? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści ,,PRACA NADARZYN” pod numer
576-313-397.