Operator wózka widłowego – ZATRUDNIENIE PRZEZ FIRMĘ – Pęcice, k. Pruszkowa

OFERUJEMY:

  • bezpośrednie zatrudnienie przez Firmę,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie 3 zmian: 6-14, 14-22, 22-6,
  • wolne weekendy,
  • wynagrodzenie 3800 – 4200 zł brutto ( stawka uzależniona m.in. od doświadczenia),
  • miesięczną premię uznaniową,
  • BEZPŁATNY DOJAZD Z PĘTLI OKĘCIE,
  • dofinansowanie do obiadów (4 zł za posiłek),
  • opiekę medyczną Medicover,
  • 30-minutową przerwę,
  • wyznaczone miejsce dla palących,
  • bezpłatną, dobrej jakości odzież,
  • szkolenia wdrożeniowe,

ZADANIA:

  • obsługa wózka widłowego,
  • rozładunek i załadunek towaru,
  • relokacja towaru na magazynie,

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • chęć do pracy.

Czekamy na Twoje CV! :)