Picker/Operator wózka widłowego niskiego składowania – 2 zmiany – bezpośrednie zatrudnienie – Adamów

Co oferujemy Kandydatom?

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Umowę o pracę zawieraną na okres 3 miesięcy, kolejną na czas określony, następnie na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4200- 4900 zł brutto (zależne od doświadczenia zawodowego i posiadanych uprawnień).
  • Stała premię miesięczną 300 zł brutto (w okresie pierwszych 3 miesięcy).
  • Premię wydajnościową do 600 zł brutto/mies. (obowiązującą od 4 miesiąca pracy).
  • Pracę w systemie zmianowym w godzinach 6-14, 14-22.
  • Dofinansowanie do karty Multi – Sport, opieki medycznej oraz „wczasów pod gruszą”.
  • Paczki w okresie świątecznym.
  • Stabilne zatrudnienie w ciepłym magazynie.

Zakres obowiązków:

  • Czynności magazynowe polegające na kompletacji zamówień, obsłudze skanera magazynowego.
  • Obsługa wózka widłowego niskiego składowania.
  • Transport towaru w magazynie.
  • Udział w inwentaryzacji towarów.

Od kandydatów wymagamy:

  • Uprawnień do obsługi wózka widłowego niskiego składowania wydanego przez Urząd Dozoru Technicznego (mile widziane).
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy zmianowej.
  • Chęci nawiązania długotrwałej współpracy.
  • Badań do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.