Pomoc w dziale księgowości – PRACA NA WAKACJE- Ołtarzew k. Ożarowa Maz.

Mamy dla Ciebie:

  • płatny staż w dziale księgowości do końca sierpnia;
  • stawkę godzinową 20 zł netto ’do ręki’
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • pracę w systemie 1 zmiany w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku;
  • pracę w dużej, stabilnej i nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera.

Twoje obowiązki:

  • prace administracyjne, monitorowanie obiegu dokumentów, archiwizacja i segregacja dokumentów;
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • pomoc w bieżących zadaniach działu księgowości.

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe ekonomia, finanse, rachunkowość lub w trakcie nauki (mile widziani studenci);
  • jesteś dostępny/a od zaraz;
  • chcesz zdobyć doświadczenie.

Zainteresowany/a? Nie zwlekaj! Wyślij swoje CV lub zadzwoń: 600-521-429! :)