Praca dodatkowa czy praca stała? SAM WYBIERASZ i pracujesz, kiedy chcesz! – Jawczyce, k. Pruszkowa

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stawkę godzinową 22,00 zł brutto,
  • premię frekwencyjną do 100 zł brutto,
  • pracę w systemie dwóch zmian w godzinach 6-14 i 14-22 lub elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zatrudnienia przez Firmę po ok. 6 miesiącach (dodatek paliwowy, większe premie, wczasy pod gruszą),
  • szkolenie wdrożeniowe przez pierwszy tydzień pracy (praca w godz.: 8-16),
  • bezpłatną odzież roboczą,
  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU (LIDER/BRYGADZISTA),

Zadania:

  • pakowanie asortymentu (części, narzędzi oraz akcesoriów samochodowych),
  • kompletacja towaru przy użyciu skanera magazynowego,
  • przygotowanie zamówień do wysyłki.

Wymagania:

  • zaangażowanie oraz rzetelność,
  • chęć rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV!