Praca na mroźni – wynagrodzenie do 5990 brutto!

ZADANIA:

  • Przestrzeganie procedur operacyjnych, opracowanych i wdrożonych dla funkcjonowania magazynu;
  • Prawidłowa i bezpieczna obsługa wózka jezdniowego;
  • Komisjonowanie zamówień do klientów;
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru na magazynie;
  • Inne prace magazynowe;

NASZE WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózki (UDT)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
  • Skrupulatność i zaangażowanie w odniesieniu do powierzonych zadań;
  • Gotowość do podjęcia pracy w temperaturze -25°C;

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy;
  • Wynagrodzenie wynoszące do 4900 zł brutto;
  • Możliwość zdobycia premii wydajnościowej w wysokości 10%;
  • Dodatek w kwocie 400zł brutto za pracę na mroźni;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Zapewniony dojazd z Poznania lub dodatek transportowy w wysokości 200zł brutto;
  • Elastyczny grafik, w oparciu o trzyzmianowy system pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;