Pracownik administracyjno- magazynowy (magazyn z okularami) – Pruszków

OFERUJEMY:

  • możliwość pracy pod szyldem znanej marki!
  • pracę w młodym, ambitnym, zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • 19 zł brutto + 2 zł premii frekwencyjnej,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • pracę w godzinach: 6:00-14:00 i 14:00-22:00,
  • wolne weekendy,
  • realna możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń z zakresu e-commerce

ZADANIA:

  • Znajdowanie produktu w magazynie,
  • Kompletowanie dostawy,
  • Zamawianie produktu u dostawcy,
  • Udział w procesie sprzedaży,
  • Generowanie etykiet,
  • Obsługa zwrotów,
  • Kontakt z salonami stacjonarnymi,
  • Obsługa klientów –  mailowo / telefonicznie,
  • Wykonywanie poleceń przełożonego / prowadzącego zmianę,

OCZEKIWANIA:

  • Sumienność, odpowiedzialność, punktualność
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Gotowość do pracy pod presją czasu,
  • Mile widziany status ucznia/studenta,
Jesteś zainteresowany? Nie czekaj ani chwili! Wyślij swoje CV!

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.